4 jednoduché kroky, ako schudnúť na tvári

Nadváha nie je pekná. Zvlášť keď sa zjaví na Tvojej tvári. Nauč sa nepriestrelné metódy na boj proti tuku na tvári! Získaš tvár svojich snov v jednoduchých 4 krokoch. Tvoja tvár je prvá vec, ktorú ľudia vidia. Má veľký vplyv na dojem, ktorý sa chystáš urobiť. Bolo vedecky dokázané, že symetrická, primeraná tvár vyzerá pre ľudí veľmi atraktívne a príťažlivo. Tak prečo stále trpíš príliš veľkú tvár? 4 jednoduché kroky Ti pomôžu zbaviť svoju tvár extra tuku!

Tip 1 – Cukor a rafinované sacharidy

Pravdepodobne si už o tom počul skôr, ale cukry a rafinované sacharidy naozaj prispievajú k nárastu telesnej hmotnosti. Ich vynechávanie zo svojho jedálnička (alebo aspoň obmedzenie) pomôže zvládať množstvo tuku na Tvojej tvári. Je to jednoducho preto, že potraviny, ktoré obsahujú veľa cukrov a rafinovaných sacharidov, majú tendenciu vyvolať zápal a opuch v cievach. A to, môj drahý priateľ, je to, čo prispieva k Tvojej nedokonalej tvári.

Je celkom nenáročné tomu zabrániť. Jednoducho sa vyhni potravinám, ktoré obsahujú veľké množstvo cukrov. Pridaj do svojho jedálnička celozrnné potraviny a tiež veľa ovocia. Konečne si začneš užívať diétu, ktorú by si mal na začiatok držať. Získaš tiež štíhlejšiu tvár, ktorú si vždy chcel.

Tip 2 – Soľ je tvoj nepriateľ

Áno. Potraviny ako hranolky a mnoho Tvojich milovaných nápojov (aj ovocné šťavy v plastových fľašiach) majú vysoký obsah sodíka. Ten prispieva k zadržiavaniu vody na tvári a Tvoja tvár nakoniec vyzerá opuchnutá. Jednoducho vymaž tieto potraviny zo svojho jedálnička. V konečnom dôsledku Ti to pomôže schudnúť na tvári.

Tip 3 – Lieky nie sú tvoji priatelia

Niektoré lieky môžu zapríčiňovať zadržiavanie vody v tele. Ak nemáš problém vyhnúť sa liekom na bolesť hlavy či bolesť v krku, potom môžeš stratiť nejaký tuk z tváre. Avšak lieky v miernych dávkach nie sú pre Teba zlé. A určite sa nevyhýbaj užívaniu liekov predpísaných lekárom.

Tip 4 – Voda, voda, voda!

Neviem to dostatočne zdôrazniť. Voda je užitočná pre stovky telesných funkcií a je rozhodujúca pre optimálnu funkciu orgánov. Pitie 8 pohárov vody denne môže významne zabrániť zadržiavaniu vody na tvári. A dopriať Ti vzhľad, ktorý si Tvoja tvár zaslúži. Takže nabudúce, keď Tvoja tvár nebude vyzerať až tak dobre, chyť pohár čerstvej vody a vypi ho.

Netreba dodávať, že ak si obézny, mal by si sa snažiť stratiť tuk nielen na tvári. Naozaj nemôžeš schudnúť len na tvári. Nakoniec schudneš za rovnaký čas na celom tele

Obľúbené produkty


Pridať komentár