Sprchový gél Saules - turecká noc, 200ml

Sprchový gél Saules - turecká noc, 200ml

Hydratačný sprchový gél Saules, 200ml ručne robená prírodná kozmetika Sprchovanie je jednou z hygienických aktivít, ktoré praktizujeme každý deň alebo skoro každý deň –...

Hydratačný sprchový gél Saules, 200ml ručne robená prírodná kozmetika Sprchovanie je jednou z hygienických aktivít, ktoré praktizujeme každý deň alebo skoro každý deň – podľa potreby. Či už je to ráno, počas dňa alebo večer smer sprcha a cieľ sprchy je jasný - hygiena. Sprchovaním sa z nás zmýva: nečistota a prach pot a pach z baktérií, ktoré pot rozkladajú.. výlučky mazových žliaz a odstraňujú bunky odumretej kože, ktorá sa nám prirodzene obmieňa.. Okrem toho, že naše telo očistíme zvonku, tak aj naša myseľ nadobudne pocit, akým je znovuzrodenie a osvieženie, ktorý nám navodí buď teplota vody – studená, vlažná, teplá alebo horúca podľa gusta :) alebo vôňa sprchového gélu pôsobiaca na naše zmysly ako aromaterapia. Prírodný sprchový gél prínosy: Očistenie pokožky Hydratácia pokožky Regenerácia pokožky Zvláčnenie pokožky Aromaterapia Objem: 200ml Hydratačný sprchový gél Saules turecká noc. Prírodný hydratujúci sprchový gél s vôňou orientálnej tureckej noci. Vaša aromaterapia v kúpeľni.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Sprchový gél

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Sprchový gél Saules - Mirabella, 200ml

Pridať komentár