Sprchové suflé Saules - grep, 150g

Sprchové suflé Saules - grep, 150g

Sprchové telové suflé (sprchový penový krém) s aloe vera - Shower Body soufflé 100% prírodná kozmetika Prírodné sprchové suflé to je: Dokonalé prečistenie pokožky...

Sprchové telové suflé (sprchový penový krém) s aloe vera - Shower Body soufflé 100% prírodná kozmetika Prírodné sprchové suflé to je: Dokonalé prečistenie pokožky Hydratácia pokožky Tonizácia pokožky Aloe vera a jeho pôsobenie: Upokojenie pokožky - podráždená pokožka a svrbivá pokožka sa vďaka pôsobeniu aloe vera upokoja a prestanú svrbieť, štípať.. Protizápalové pôsobenie Regenerácia pokožky Hojenie rán - urýchľuje sceľovanie rán Odstránenie jaziev - napomáha urýchleniu obnovy epidermy má analgetické účinky Obmedzuje rast baktérii, vírov a plesní Pomáha zvládať kožné ochorenia - akné, lupienka (psoriáza), atopická dermatitída, suchá pokožka.. Hmotnosť: 150g Prírodné sprchové suflé grep. Sviežosť citrusu grep vám prinesie osvieženie a uvoľnenie na tele i na duši. Vaša aromaterapia v kúpeľni.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Sprchové suflé

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Sprchové suflé Saules - jahody so šľahačkou, 150g

Pridať komentár