Sérium pre lifting a hydratáciu pleti v okolí očí

Sérium pre lifting a hydratáciu pleti v okolí očí

Vyvinuli sme pre vás sériu prípravkov Anti Age, ktorá spája najmodernejšie biotechnologické objavy s overeným pôsobením kolagénu. Premyslené a novátorské zloženie našich...

29,00 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku
Vyvinuli sme pre vás sériu prípravkov Anti Age, ktorá spája najmodernejšie biotechnologické objavy s overeným pôsobením kolagénu. Premyslené a novátorské zloženie našich kozmetických prípravkov umožňuje účinné pôsobenie vo všetkých kožných vrstvách, a stimuluje tak regeneráciu, vyrovnáva farebný tón pleti a chráni ju pred škodlivým pôsobením voľných radikálov. Vďaka účinnej starostlivosti tak vaša pokožka bude mať zdravší a mladší vzhľad, tak ako doteraz ešte nikdy. Naše sérum je kozmetickým prípravkom určeným na osobitnú starostlivosť. Vďaka vysokej koncentrácii rôznych blahodárnych zložiek podporuje účinky krému na suchú a povädnutú pleť v okolí očí. Náš prípravok obsahuje starostlivo vybrané tetrapeptidy, ktoré odstraňujú opuchy a tmavé kruhy pod očami, zlepšujú priepustnosť ciev a zabraňujú vzniku vačkov. Peptidy a kolagén zabezpečujú regeneráciu pleti a vyhladzujú vrásky. Kyselina hyalurónová spája kolagénové vlákna a viaže na seba častice vody, čím zaisťuje pevnosť a pružnosť pokožky. Výťažok z červených rias, bohatý na lipidy, zmäkčuje a posilňuje pleť okolo očí a zabraňuje strate pružnosti tkaniva. Všetky zložky nášho prípravku teda vyhladzujú a rozjasňujú pleť okolo očí, vďaka čomu celá vaša tvár získa krajší a mladší vzhľad. Použitie: Jemne rozotrite na očistenú pleť v okolí očí. Odporúčame užívať dvakrát denne každý deň. Kolagén sa získava extrakciou z rybej kože metódou, ktorá bola vynájdená v Poľsku, a je to jediný prírodný zdroj peptidov, ktoré voľne prenikajú pokožkou a stimulujú fibroblasty k zvýšenej aktivite. Je to prírodné a hypoalergénne kozmetický prípravok proti starnutiu. Zabraňuje samotnej príčine vzniku vrások, ktorou je deficit kolagénu. Spomaľuje procesy starnutia tým, že hydratuje, spevňuje a regeneruje pokožku. Červené makrorias Kappaphycus alvarezii (Sea Moist Complex®) - sú synergickým spojením makrorias, morskej vody a glycerínu, ktoré sa vyznačuje silnými hydratačnými účinkami. Reguluje stav vlhkosti a homeostázu pleti. Kyselina hyalurónová - sa prirodzene vyskytuje v ľudskom organizme, a síce v koži a jej hlbších vrstvách. V našich kozmetických prípravkoch napomáha táto látka najmä zlepšenie hydratácie, spevnenie a zlepšenie pružnosti pleti. Eyeseryl - je biologicky aktívny tripeptid, ktorý je účinným prostriedkom redukcia tmavých kruhov a opuchov pod očami. Zlepšuje kožnú mikrocirkuláciu krvi, vyhladzuje vrásky, rozjasňuje a zosvetľuje pleť v okolí očí. Syn-TC - je peptid, ktorého zloženie umožňuje ideálne pôsobenie na všetky typy kolagénu v ľudskej koži. Táto látka pokožku vyhladzuje a zmäkčuje. Redukuje viditeľnosť vrások.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Kolagén Colvita Colway

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Antioxidačné vlasové sérum Natural

Pridať komentár