Prostax NX 120 kapsúl (60+60)

Prostax NX 120 kapsúl (60+60)

Ochranný štít pre Vašu prostatu Kedy Prostatae - Prostax NX pomáha? Pomáha pri zápaloch prostaty. Pomáha eliminovať časté nutkanie na močenie, bolestivosť a drobné...

56,00 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku
Ochranný štít pre Vašu prostatu Kedy Prostatae - Prostax NX pomáha? Pomáha pri zápaloch prostaty. Pomáha eliminovať časté nutkanie na močenie, bolestivosť a drobné úniky moču. Má protizápalové a antimikrobiálne pôsobenie. Podpora pri ochorení obličiek a močového mechúra. Pomoc pre zachovanie sexuálnej aktivity. Prostatae sa odporúča na podporu obmedzenia alebo odstránenia prejavov spojených s prostatou. Medzi hlavné príznaky patrí nutkanie – potreba tlačiť, alebo prerušovaný prúd moču alebo príznaky z dráždenia- pocit na močenie, pocit nevyprázdneného mechúra a nočné vstávanie. Užívanie prípravku Prostatae sa odporúča minimálne po dobu 3-4 mesiacov, nástup účinku je pozvoľný (3-4 týždne). PROSTATAE POMÁHA MUŽOM: pre ľahšie a rýchlejšie zvládnutie zápalov prostaty eliminovať časté nutkanie na močenie, bolestivosť a drobné úniky moču má protizápalový a antimikrobiálny vplyv na organizmus podpora pri ochorení obličiek a močového mechúra pomocník pre zachovanie sexuálnej aktivity AKTÍVNE LÁTKY Vrbovka malokvetá - používa sa pri zápaloch prostaty, ochoreniach obličiek a močového traktu. Priaznivo pôsobí na látkovú výmenu a má močopudný účinok. Selén - má priaznivý vplyv na plodnosť u mužov. Vitamín E - má okrem iného pozitívne účinky na tvorbu pohlavných buniek, zvyšuje plodnosť. Jednotlivé zložky prípravku sa svojím pôsobením vhodne dopĺňajú. Štandardizovaný extrakt z plodov Vrbovky malokvetej obsahuje prevažne voľné a esterifikované mastné kyseliny, ďalej steroly, ktoré majú tiež veľmi prospešné účinky. Zloženie Vrbovka malokvetá (110 mg), rastlinné steroly (140 mg), Selén (10 mg), Vitamín E (5 mg) Dávkovanie 2 kapsule denne. Vždy dostatočne zapiť vodou. Upozornenie Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 ° C. Ukladajte mimo dosahu detí. Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Zápal močových ciest

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Prostax NX 60 kapsúl - prostata

Pridať komentár