Detoxitabs, 40 tabliet

Detoxitabs, 40 tabliet

Detoxitabs obsahuje patentovaný brokolicový extrakt BroccoRaphanin™. Je bohatý na komponenty, ktoré pomáhajú odstrániť z tela toxické látky, podporujú jeho očistu a posilňujú...

36,00 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku
Detoxitabs obsahuje patentovaný brokolicový extrakt BroccoRaphanin™. Je bohatý na komponenty, ktoré pomáhajú odstrániť z tela toxické látky, podporujú jeho očistu a posilňujú imunitu organizmu tým, že stimulujú prirodzenú obranyschopnosť. Očistná kúra zbavuje telo prebytočného množstva toxínov, vďaka čomu dochádza k zlepšeniu metabolizmu, organizmus dostáva novú energiu, posilňuje svoj imunitný systém. Brocco-Raphanin™ , ktorý je patentovaný brokolicový extrakt, veľmi vhodný pre očistu a detoxikáciu tela, aktivuje jeho schopnosť odstraňovať toxíny, pôsobí ako antioxidant, posilňuje oslabený organizmus, podporuje metabolizmus tukov, prispieva k udržaniu optimálnej hladiny cholesterolu a krvného tlaku a udržiava dobrý stav pohybového aj srdcovo-cievneho systému. Účinky Detoxitabs: pomáha zlepšovať metabolizmus dodáva organizmu energiu vynikajúci prostriedok na detoxikáciu organizmu má antioxidačné vlastnosti aktivuje schopnosť odstraňovať toxické látky z tela pomáha udržiavať optimálnu hladinu cholesterolu a krvného tlaku priaznivo pôsobí na srdcovocievny systém Balenie: 40 tabliet Dávkovanie: 1 tableta denne, s ľahkými raňajkami (bez kyslých džúsov) Jedna tableta obsahuje: 300 mg patentovaného brokolicového extraktu BroccoRaphanin™ Výživový doplnok nie je vhodný pre deti do 3 rokov.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Únava, nedostatok energie

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Balíček pre školákov

Pridať komentár